Husaberg FS 550
Husaberg FS 550 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valves per cylinder.. Moc maksymalna wynosi NA. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 112 kg.
Lata produkcji
2007-09
Moc maksymalna
NA
Moment obrotowy
NA
Masa
112 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husaberg FS 550 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007-09 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valves per cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 100 x 70 mm |
| Stopień sprężania | 11.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin, MXFCR41TPS |
| Układ zapłonowy | Kokusandigital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | NA |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | 25Cr, Mo4tempered |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP 4860MA HUSABERG SUPERMOTO |
| Zawieszenie tylne | WP 5018 DCC PDS HUSABERG SUPERMOTO |
| Hamulce przednie | Single 310mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 150/60 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 870 mm |
| Masa | 112 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |