Husaberg FS 650e Supermoto
Husaberg FS 650e Supermoto to motocykl drogowy o pojemności skokowej 644 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi NA. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 113 kg.
Lata produkcji
2004-05
Pojemność
644 ccm
Moc maksymalna
NA
Moment obrotowy
NA
Masa
113 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husaberg FS 650e Supermoto |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004-05 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 644 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 82 mm |
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin CVR 32 |
| Układ zapłonowy | Kokusan digital |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | NA |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, operated hydraulicznaally |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | 25Cr, Mo4 tempered |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP USD 4860 MAHusaberg enduro |
| Zawieszenie tylne | WP PDS 5018 MCCHusaberg enduro |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70-ZR17 |
| Opona tylna | 160/60-ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 950 mm |
| Masa | 113 kg |
| Zbiornik paliwa | 10.5 L |