Husaberg TE 300
Husaberg TE 300 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi NA. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 103 kg.
Lata produkcji
2011-12
Moc maksymalna
NA
Moment obrotowy
NA
Masa
103 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husaberg TE 300 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011-12 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 72 x 72 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczącooled |
| Układ zasilania | Keihin PWK 36S AG |
| Układ zapłonowy | Kokusan |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | NA |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch X-Ring 5/8 x 1/4" |
Podwozie
| Rama | Central double-Rama kołyskowa-type 25Cr, Mo4, aluminiowa Subframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Single 260mm 2 piston caliper |
| Zawieszenie tylne | 90/90-21 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1475 +– 10 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 985 mm |
| Masa | 103 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Motorex, SAE 15W-50 |
|---|---|
| Akumulator | 12V 3Ah/12V 3Ah |
| Steering Head Angle | 63.5° |
| Prześwit | 385 mm |