Husqvarna 360 Automatic
Husqvarna 360 Automatic to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Masa: 109 kg.
Lata produkcji
1977
Masa
109 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna 360 Automatic |
|---|---|
| Rok produkcji | 1977 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 86 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 11.5;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 38mm Mikuni |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00 -21 |
| Opona tylna | 140/90 -17 |
Wymiary i masa
| Masa | 109 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 11 L |