Husqvarna 401 S
Husqvarna 401 S to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 43 KM / 32 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 37 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 152 kg.
Lata produkcji
201
Moc maksymalna
43 KM / 32 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
37 Nm przy 7000 obr./min
Masa
152 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna 401 S |
|---|---|
| Rok produkcji | 201 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 89 x 60 mm |
| Stopień sprężania | 12.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 43 KM / 32 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 37 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC™ antihopping clutch, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-Ring 5/8 x 1/4″ |
Podwozie
| Rama | Steel Rama kratownicowa, powder coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm WP upside-down forks |
| Zawieszenie tylne | WP Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza, 4 piston pływająca calliper |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza 1 piston pływająca calliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/70 - 17 Pirelli Scorpion Rally STR |
| Opona tylna | 150/60 - 17 Pirelli Scorpion Rally STR |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1357 ± 15.5 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 835 mm |
| Masa | 152 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |
Pozostałe dane
| Secondary Gear Ratio | 15:45 |
|---|---|
| PrimaryGear Ratio | 30:80 |
| EMS | Bosch EMS |
| Front Wheel | Wire-spoked w/ aluminiowa rims 3.00 x 17 |
| RearWheel | Wire-spoked w/ aluminiowa rims 4.00 x 17 |
| Steering Head Angle | 65° |
| Triple Clamp Offset | 32 mm |
| Prześwit | 145 mm |