Husqvarna 401 Vitpilen
Husqvarna 401 Vitpilen to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC with cam levers, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 45 KMprzy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 39 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 154.5 kg.
Lata produkcji
2024
Moc maksymalna
45 KMprzy 8500 obr./min
Moment obrotowy
39 Nm przy 7000 obr./min
Masa
154.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC with cam levers, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna 401 Vitpilen |
|---|---|
| Rok produkcji | 2024 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC with cam levers, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 89 x 64 mm |
| Stopień sprężania | 12.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dell' Orto EFI (46mm throttle body) |
| Rozrusznik | Elektryczny, 12V 8Ah |
| Moc maksymalna | 45 KMprzy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 39 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi Tarcza PASC Sprzęgło antyhopping |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-Ring 520 |
Podwozie
| Rama | Steel Rama kratownicowa, powder coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm WP APEX upside-down forks, with tłumienie kompresji tłumienie odbicia adjustability |
| Zawieszenie tylne | WP APEX Amortyzator centralny with napięcie wstępne and tłumienie odbicia adjustability |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza, By, Bre opposed 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, By, Bre, twon piston, pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/70-R17 Michelin Power 6 |
| Opona tylna | 150/60-R17 Michelin Power 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1368 ± 15.5 mm / 53.8±0.6in |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm |
| Masa | 154.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel / aluminiowa silencer with regulated catalyticconverter |
|---|---|
| Norma emisji | EURO 5+ |
| Engine Management | Bosch EMS with RBW |
| Primary Drive Ratio | 33:86 |
| Final Drive Ratio | 14:43 |
| Wheels | Cast aluminiowa |
| Front Wheel | 3.00 x 17 |
| RearWheel | 4.00 x 17 |
| Steering Head Angle | 66° |
| Triple Clamp Offset | 32 mm |
| Prześwit | 180 mm |