Husqvarna 701 Enduro
Husqvarna 701 Enduro to motocykl adventure / enduro. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 74 KM przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 71Nm / 7.24 kgf-m / 52.4 ft-lb przy 6750 obr./min. Masa: 145 kg.
Lata produkcji
2020
Moc maksymalna
74 KM przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
71Nm / 7.24 kgf-m / 52.4 ft-lb przy 6750 obr./min
Masa
145 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna 701 Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 105 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 12.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin EMS with RBW |
| Układ zapłonowy | Double ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 74 KM przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 71Nm / 7.24 kgf-m / 52.4 ft-lb przy 6750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | APTC Sprzęgło antyhopping, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch X-Ring 5/8 x 1 |
Podwozie
| Rama | Chromium-Molybdenum-Steel Rama kratownicowa, powder coated, Subframe self-supporting polyamide tank |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48mm WP-USD Xplor split function fork |
| Zawieszenie tylne | WP-Xplor with Pro-Lever linkage |
| Hamulce przednie | Single 300 mm Tarcza, Brembo pływająca caliper, 2 piston |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, Brembo single piston, pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 90/90 - 21 |
| Opona tylna | 140/80 - 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1504 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 920 mm |
| Masa | 145 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L / 2.9 Imp gal |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Bel Ray, SAE 10W-50 |
|---|---|
| Układ wydechowy | Stainless steel silencer with regulated catalytic converter |
| Engine Management | Keihin EMS with Ride By Wire |
| Akumulator | 12V 8.6Ah |
| Primary Drive Ratio | 36:79 |
| Final Drive Ratio | 15:45 |
| Handlebar | aluminiowa, tapered, 28/22 mm |
| Front Wheel | Spoked wheels with aluminiowa tubeless rims 1.85 x 21 |
| Rear Wheel | Spoked wheels with aluminiowa tubeless rims 2.50 x 18 |
| Steering Head Angle | 62.3° |
| Triple Clamp Offset | 35 - 33 mm |
| Prześwit | 270 mm |
| Reserve | 2.5 L / 0.55 Imp gal |