Husqvarna 701 Supermoto
Husqvarna 701 Supermoto to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 74 KM przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 73 Nm / 54 ft-lb przy 6500 obr./min. Masa: 156 kg.
Lata produkcji
2021
Moc maksymalna
74 KM przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
73 Nm / 54 ft-lb przy 6500 obr./min
Masa
156 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna 701 Supermoto |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 105 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 12.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin EFI with 50mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Twin ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 74 KM przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 73 Nm / 54 ft-lb przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | APTC Sprzęgło antyhopping, hydraulicznaally actuated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów with Quickshifter |
| Napęd końcowy | Łańcuch X-Ring 5/8 x 1/4 |
Podwozie
| Rama | Chromium-Molybdenum-Steel Rama kratownicowa, powder coated, Subframe self-supporting polymer fuel tank |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48 mm WP-USD w pełni regulowane widelec odwrócony USDs |
| Zawieszenie tylne | Linkage-assisted w pełni regulowane WP Xplor shock |
| Hamulce przednie | Single 320 mm Tarcza, tarcza pływająca with Zaciski radialnely mounted Brembo 4-piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm tarcza pływająca with Brembo caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 160/60 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1498 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 909 mm |
| Masa | 156 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Bel Ray, SAE 10W-50 |
|---|---|
| Układ wydechowy | Stainless steel silencer with regulated catalytic converter |
| Engine Management | Keihin EMS with Ride By Wire |
| Norma emisji | EURO5 |
| Akumulator | 12V 8.6Ah |
| Handlebar | aluminiowa, tapered, Ø 28/22 mm |
| Front Wheel | Spoked wheels with aluminiowa tubeless rims 3.50 x 17 |
| Rear Wheel | Spoked wheels with aluminiowa tubeless rims 5.00 x 17 |
| Steering Head Angle | 63° |
| Triple Clamp Offset | 35 mm / 33 mm |
| Prześwit | 270 mm |