Husqvarna 701 Vitpilen
Husqvarna 701 Vitpilen to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves with intake cam levers and exhaust rocker arm. Moc maksymalna wynosi 75 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 71Nm / 7.24 kgf-m / 52.4 ft-lb przy 6750 obr./min. Masa: 157 kg.
Lata produkcji
2018-19
Moc maksymalna
75 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
71Nm / 7.24 kgf-m / 52.4 ft-lb przy 6750 obr./min
Masa
157 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves with intake cam levers and exhaust rocker arm
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna 701 Vitpilen |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018-19 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves with intake cam levers and exhaust rocker arm |
|---|---|
| Średnica x skok | 105 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 12.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin EFI, 50mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Keihin EMS, double ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 75 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 71Nm / 7.24 kgf-m / 52.4 ft-lb przy 6750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | APTC Sprzęgło antyhopping, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch X-Ring 5/8 x 1/4" |
Podwozie
| Rama | Chromium-Molybdenum-Steel Rama kratownicowa, powder coated, aluminiowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm WP-USD forks |
| Zawieszenie tylne | WP-Amortyzator centralny with Pro-Lever linkage |
| Hamulce przednie | Single 320 mm Tarcza, 4 piston, Brembo caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, Brembo single piston, pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 129/70 R 17 Bridgestone Battlax |
| Opona tylna | 160/60 R 17 Bridgestone Battlax |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1434 +/- 15 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 157 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel primary and secondary silencer |
|---|---|
| Engine Management | Keihin EMS with Ride By Wire |
| Primary Drive Ratio | 36:79 |
| Final Drive Ratio | 16:40 |
| Handlebar | aluminiowa clip-on |
| Front Wheel | Cast aluminiowa 3.50 x 17" |
| Rear Wheel | Cast aluminiowa 5.00 x 17" |
| Steering Head Angle | 65° |
| Triple Clamp Offset | 28 mm |
| Prześwit | 140 mm |