Husqvarna FE 250
Husqvarna FE 250 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw. Jednocylindrowy. DOHC. 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi k, W / hp przy obr./min. Maksymalny moment obrotowy: Nm / ft-lb przy obr./min. Masa: 107.5 kg.
Lata produkcji
2016-17
Moc maksymalna
k, W / hp przy obr./min
Moment obrotowy
Nm / ft-lb przy obr./min
Masa
107.5 kg
Typ silnika
Czterosuw. Jednocylindrowy. DOHC. 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna FE 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016-17 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw. Jednocylindrowy. DOHC. 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 78 x 52.30 mm |
| Stopień sprężania | 12.8:1. |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą system, continuous circulation of cooling Chłodzenie cieczą with water pump |
| Układ zasilania | Keihin Elektroniczny wtrysk paliwa and 42mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | k, W / hp przy obr./min |
| Moment obrotowy | Nm / ft-lb przy obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch DDS / Brembo hydraulicznas |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, claw shifted |
| Napęd końcowy | Łańcuch 520 X-Ring |
Podwozie
| Rama | Central tube frame made of chrome molybdenum steel tubing |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP Suspension Up Side Down 4CS forks. |
| Zawieszenie tylne | WP Amortyzator centralny with linkage |
| Hamulce przednie | Single 260 mm with 4 pot brake caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm with 1 pot brake caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/90-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1482±10 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 970 mm |
| Masa | 107.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |
Pozostałe dane
| Primary Ratio | 24:73 |
|---|---|
| Secondary Ratio | 14:52 (13:52) |
| Steering Head Angle | 63.5° |
| Prześwit | 345 mm |