Husqvarna FE 350
Husqvarna FE 350 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 45 KM / 32.8 k, W. Masa: 109.2 kg.
Lata produkcji
2018-19
Moc maksymalna
45 KM / 32.8 k, W
Masa
109.2 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna FE 350 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018-19 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 88 x 57.5 mm |
| Stopień sprężania | 13.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą system, continuous circulation of cooling Chłodzenie cieczą with water pump |
| Układ zasilania | Keihin Elektroniczny wtrysk paliwa and 42mm throttle body |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 45 KM / 32.8 k, W |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, DDS multi-Tarcza clutch, Magura hydraulicznas |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, claw shifted |
| Napęd końcowy | X-Ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | 25Cr, Mo4 steel central-tube frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48 mm WP-USD Xplor forks with napięcie wstępne adjuster |
| Zawieszenie tylne | WP Amortyzator centralny with linkage |
| Hamulce przednie | Single 260 mm disk, Magura two-piston pływająca calliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, Magura single-piston pływająca calliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/90-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1482±10 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 970 mm |
| Masa | 109.2 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L |
Pozostałe dane
| EMS | Keihin EMS |
|---|---|
| Primary Ratio | 24:73 |
| Secondary Ratio | 14:52 (13:52) |
| Steering Head Angle | 63.5° |
| Prześwit | 370 mm |