Husqvarna FE 450
Husqvarna FE 450 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 449 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi NA. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 108.3 kg.
Lata produkcji
2022
Pojemność
449 ccm
Moc maksymalna
NA
Moment obrotowy
NA
Masa
108.3 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna FE 450 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 449 ccm |
| Średnica x skok | 95 x 63.4 mm |
| Stopień sprężania | 11.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą system, continuous circulation of cooling Chłodzenie cieczą with water pump |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Keihin EMS |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | NA |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | DDS wet multi-Tarcza clutch, Braktec hydraulicznas |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, claw shifted |
| Napęd końcowy | Łańcuch X-Ring 5/8 x 1 |
Podwozie
| Rama | Central double-Rama kołyskowa-type 25Cr, Mo4 steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48mm WP XACT-USD |
| Zawieszenie tylne | WP XACT Amortyzator centralny with linkage |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Magura two-piston pływająca calliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Magura single-piston pływająca calliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/90-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1482±10 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 950 mm |
| Masa | 108.3 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| Primary Ratio | 24:73 |
|---|---|
| Secondary Ratio | 14:52 (13:52) |
| Steering Head Angle | 63.5 ° |
| Prześwit | 360 mm |