Husqvarna FE 501
Husqvarna FE 501 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw. Jednocylindrowy. SOHC. 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 45 KM / 32.8 k, W. Maksymalny moment obrotowy: Nm / ft-lb przy obr./min. Masa: 111 kg.
Lata produkcji
2022
Moc maksymalna
45 KM / 32.8 k, W
Moment obrotowy
Nm / ft-lb przy obr./min
Masa
111 kg
Typ silnika
Czterosuw. Jednocylindrowy. SOHC. 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna FE 501 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw. Jednocylindrowy. SOHC. 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 95 x 72.0 mm |
| Stopień sprężania | 12.7:1. |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą system, continuous circulation of cooling Chłodzenie cieczą with water pump |
| Układ zasilania | Keihin Elektroniczny wtrysk paliwa and 42mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Keihin EMS |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 45 KM / 32.8 k, W |
| Moment obrotowy | Nm / ft-lb przy obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, DDS multi-Tarcza clutch, Magura hydraulicznas |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, claw shifted |
| Napęd końcowy | Łańcuch 520 X-Ring |
Podwozie
| Rama | rama design 25Cr, Mo4 steel central-tube |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP-USD Xplor 48 with napięcie wstępne adjuster |
| Zawieszenie tylne | WP shock absorber with linkage |
| Hamulce przednie | Single 260 mm with 4 pot brake caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm with 1 pot brake caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1482±10 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 970 mm |
| Masa | 111 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L |
Pozostałe dane
| Primary Ratio | 31:76 |
|---|---|
| Secondary Ratio | 14:52 (13:52) |
| Steering Head Angle | 63.5° |
| Rke | 26.5 |
| Prześwit | 370 mm |