Husqvarna Nuda 900
Husqvarna Nuda 900 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 898 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 105 KM k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 100 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 174 kg.
Lata produkcji
2012
Pojemność
898 ccm
Moc maksymalna
105 KM k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
100 Nm przy 7000 obr./min
Masa
174 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna Nuda 900 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 898 ccm |
| Średnica x skok | 84 x 81 mm |
| Stopień sprężania | 13.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 105 KM k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 100 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multiple-Tarcza clutch in oil bath, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Stałe zazębienie 6 biegów |
| Napęd końcowy | O-ring Łańcuch with shock damping in the rear hub |
Podwozie
| Rama | Tubular Rama kratownicowa stalowa main frame and rear frame, removable passenger footpegs |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48mm Up Side Down forks |
| Zawieszenie tylne | Cast aluminiowa dual Wahacz, cantilever with Sachs shock absorber, spring napięcie wstępne mechanically regulowane, tłumienie odbicia damping regulowane |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers, Brembo |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, Brembo |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1495 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 870 mm - 860 mm low seat-accessory |
| Masa | 174 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Exhaust System | Exhaust system with exhaust value and equipped with Gaźnikon cap, Gaźnikon clamp and Gaźnikon heat protection. |
|---|---|
| Engine Management | Elektroniczny intake pipe injection / digital engine management, two engine mappings (switchable by customer) Emission control Closed-loop 3-way catalytic converter, emission Standardowe EU3 Performance |
| Akumulator | 14 Ah, maintenance free |
| Wheels | Cast aluminiowa wheel |
| Front Rim | 3.5"x17" |
| Rear Rim | 5.5"x17" |
| Castor | 101 mm |
| Steering Head Angle | 65.5° |