Husqvarna SM 125S
Husqvarna SM 125S to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 15 KM / 10 k, W przy 9500 obr./min. Masa: 113.5 kg.
Lata produkcji
2000-03
Moc maksymalna
15 KM / 10 k, W przy 9500 obr./min
Masa
113.5 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna SM 125S |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000-03 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 54 x 54.5 mm |
| Stopień sprężania | 8.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą coked |
| Układ zasilania | Dell'Orto PHBH 28 |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 15 KM / 10 k, W przy 9500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe type, mechanic control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 40mm, Paioli, Widelec odwrócony USD forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Paioliprogressive Softail hydrauliczna shock |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 -17 |
| Opona tylna | 150/60 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1470 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 870 mm |
| Masa | 113.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 265 mm |
|---|