Husqvarna SM 400R
Husqvarna SM 400R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 vlave. Moc maksymalna wynosi 34 KM / 24.8 k, W przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 40.6 Nm przy 5150 obr./min. Masa: 117 kg.
Lata produkcji
2002-03
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
34 KM / 24.8 k, W przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
40.6 Nm przy 5150 obr./min
Masa
117 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 vlave
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna SM 400R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2002-03 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 vlave |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 91.5 x 60.8 mm |
| Stopień sprężania | 11.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 34 KM / 24.8 k, W przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 40.6 Nm przy 5150 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel single tube Rama kołyskowa (round tubes);rear frame in light alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi "Upside-Down" Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with advanced axle. tłumienie kompresjiand tłumienie odbicia stroke adjustment |
| Zawieszenie tylne | Sachs progressive "Soft Damp" type with single hydrauliczna shock absorber, springnapięcie wstępne adjustment, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia adjustment |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 -17 |
| Opona tylna | 150/60 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1460 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 850 mm |
| Masa | 117 kg |
| Zbiornik paliwa | 8 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 325 mm |
|---|