Husqvarna SMR 511
Husqvarna SMR 511 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valvess. Masa: 118 kg.
Lata produkcji
2011-12
Masa
118 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valvess
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna SMR 511 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011-12 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valvess |
|---|---|
| Średnica x skok | 101 x 59.6 mm |
| Stopień sprężania | 12.0;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny injection feed |
| Układ zapłonowy | CDI electronic, with variable advance (digital control) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe type; hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel single tube Rama kołyskowa (round tubes);rear frame in light alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50 mm Marzocchi Upside-Down Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with advanced axle; tłumienie kompresji and tłumienie odbicia stroke adjustment |
| Zawieszenie tylne | Progressive "Soft Damp" type with single hydrauliczna shock absorber; napięcie wstępne sprężyny adjustment, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia adjustment (tłumienie kompresji stroke: double adjustment) |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 -17 |
| Opona tylna | 150/60 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1458 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 915 mm |
| Masa | 118 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L |
Pozostałe dane
| Spark plug type | "NGK" CR 9EKB |
|---|---|
| Spark plug gap | 0, 7 mm |
| Układ wydechowy | Full stainless steel system (silencer and pipes) |
| Gear Ratio | 1st 2.286 (32/14) / 2nd 1.875 (30/16) / 3rd 1.533 (23/15) / 4th 1.250 (25/20) / 5th 1.043 (24/23) / 6th 0.917 (22/24) |
| Prześwit | 280 mm |