Husqvarna TE 125
Husqvarna TE 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valvess. Moc maksymalna wynosi 15 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 12, 1Nm przy 8000 obr./min. Masa: 118 kg.
Lata produkcji
2011-12
Moc maksymalna
15 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
12, 1Nm przy 8000 obr./min
Masa
118 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valvess
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna TE 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011-12 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valvess |
|---|---|
| Średnica x skok | 52 x 58.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | KEIHIN 29 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny and Elektryczny |
| Moc maksymalna | 15 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 12, 1Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Wielotarczowe type; hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Type, Double tube Rama kołyskowa with high resistance steel round tubes; rear frame with steel square tubes |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Paioli, Upside-Down Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with advanced axle |
| Zawieszenie tylne | Progressive "Soft Damp" type with single hydrauliczna shock absorber; napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 120/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1448 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 930 mm |
| Masa | 118 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |
Pozostałe dane
| Spark plug | NGK CR 8E |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 2.833 (34/12) 2nd 1.875 (30/16) 3rd 1.364 (30/22) 4th 1.143 (24/21) 5th 0.957 (22/23) 6th 0.840 (21/25 |
| Prześwit | 305 mm |