Husqvarna TE 150
Husqvarna TE 150 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 149 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, with reed intake and exhaust control. Masa: 92 kg.
Lata produkcji
2017
Pojemność
149 ccm
Masa
92 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, with reed intake and exhaust control
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna TE 150 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, with reed intake and exhaust control |
|---|---|
| Pojemność | 149 ccm |
| Średnica x skok | 58 x 54.4 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment, type Kokusan |
| Rozrusznik | Nożny and Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch / Magura hydraulicznas |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch X-Ring 5/8 x 1/4" |
Podwozie
| Rama | 25Cr, Mo4 steel central-tube frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP-USD Xplor 48 with napięcie wstępne adjuster |
| Zawieszenie tylne | WP shock absorber with linkage |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 120/80-18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 960 mm |
|---|---|
| Masa | 92 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 370 mm |
|---|