Husqvarna TE 250 2 Stroke
Husqvarna TE 250 2 Stroke to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowywith reed intake and exhaust control. Masa: 104.4 kg.
Lata produkcji
2016-17
Pojemność
249 ccm
Masa
104.4 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowywith reed intake and exhaust control
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna TE 250 2 Stroke |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016-17 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowywith reed intake and exhaust control |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 66.4 x72 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment, type Kokusan |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, DDS multi-Tarcza clutch, Brembo hydraulicznas |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 520 X-Ring |
Podwozie
| Rama | Central tube frame made of chrome molybdenum steel tubing |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP Suspension Up Side Down 4CS |
| Zawieszenie tylne | WP Amortyzator centralny with linkage |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/90-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1482±10 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 960 mm |
| Masa | 104.4 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L |
Pozostałe dane
| Primary Ratio | 26:72 |
|---|---|
| Secondary Gear Ratio | 14:50 (13:50) |
| Prześwit | 335 mm |