Husqvarna TE 250 4 Stroke
Husqvarna TE 250 4 Stroke to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Masa: 108 kg.
Lata produkcji
2002-03
Pojemność
249 ccm
Masa
108 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna TE 250 4 Stroke |
|---|---|
| Rok produkcji | 2002-03 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 12.0;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 38mm Keihin MX Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet / Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel single tube Rama kołyskowa (round tubes);rear frame in light alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi "Upside-Down" Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with advanced axle; tłumienie kompresjiand tłumienie odbicia stroke adjustment |
| Zawieszenie tylne | Sachs progressive "Soft Damp" type with single hydrauliczna shock absorber; springnapięcie wstępne adjustment, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia adjustment |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 120/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 890 mm |
| Masa | 108 kg |
| Zbiornik paliwa | 8 L |