Husqvarna TE 250 4 Stroke
Husqvarna TE 250 4 Stroke to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Masa: 108 kg.
Lata produkcji
2012
Pojemność
249 ccm
Masa
108 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna TE 250 4 Stroke |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 12.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektryczny & Nożny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet / Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel single tube Rama kołyskowa (round tubes);rear frame in light alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi USD Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with advanced axle tłumienie kompresji and tłumienie odbicia stroke adjustment Fork leg diameter 50 mm fork |
| Zawieszenie tylne | Sachs Progressive Soft Damp type with single hydrauliczna shock absorber, spring pre-load adjustment. tłumienie kompresji and tłumienie odbicia adjustment (tłumienie kompresji stroke - double adjustment) |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 120/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 963 mm |
| Masa | 108 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.2 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st: 28, 205 2nd: 22, 721 3rd: 18, 803 4th: 15, 329 5th: 12, 974 6th: 11, 491 |
|---|---|
| Prześwit | 300 mm |