Husqvarna TE 300i Rockstar Edition
Husqvarna TE 300i Rockstar Edition to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy with reed intake and exhaust control. Moc maksymalna wynosi NA. Masa: 111.5 kg.
Lata produkcji
2021
Moc maksymalna
NA
Masa
111.5 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy with reed intake and exhaust control
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna TE 300i Rockstar Edition |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy with reed intake and exhaust control |
|---|---|
| Średnica x skok | 72 x 72 mm |
| Stopień sprężania | NA |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dell’ Orto EFI w/ 39mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, DDS multi-Tarcza clutch, Magura hydraulicznas |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-Ring 5/8 x 1 |
Podwozie
| Rama | Central double-Rama kołyskowa chromoly steel, Gaźnikon-fiber reinforced polyamide Subframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48mm w pełni regulowane WP Xplor widelec odwrócony USD |
| Zawieszenie tylne | Linkage-assisted w pełni regulowane WP Xact shock |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 80/100-21 |
| Opona tylna | 110/100-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1482±10 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 950 mm |
| Masa | 111.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.310 L |
Pozostałe dane
| Exhaust: | TVC power valve |
|---|---|
| Prześwit | 355 mm |