Husqvarna TE 310
Husqvarna TE 310 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Masa: 107 kg.
Lata produkcji
2009-11
Masa
107 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna TE 310 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009-11 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 83 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 12.9:1 |
| Układ zasilania | Elektroniczny injection MIKUNI D42 |
| Układ zapłonowy | CDI . electronic, with variable advance (digital control) |
| Rozrusznik | Elektryczny & kcik |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe type; hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel single tube Rama kołyskowa (round, rectangular and ellipsoidal tubes), rear frame in light alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50mm Marzocchi “Upside-Down” Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with advanced axle; tłumienie kompresji and tłumienie odbicia stroke adjustment |
| Zawieszenie tylne | Sachs shock absorber Progressive “Soft Damp” type with single hydrauliczna shock absorber; napięcie wstępne sprężyny adjustment, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia adjustment (tłumienie kompresji stroke: double adjustment) |
| Hamulce przednie | Single 260mm tarcza pływająca, Brembo |
| Hamulce tylne | Single 240mm tarcza pływająca, Brembo |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 120/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1495 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 963 mm |
| Masa | 107 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.2 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.000 (28/14), 2nd 1.611 (29/18), 3rd 1.333 (24/18), 4th 1.086 (25/23), 5th 0.920 (23/25), 6th 0.814 (22/27) |
|---|