Husqvarna TE 410e
Husqvarna TE 410e to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 34 KM / 24.8 k, W przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 40.6 Nm przy 5150 obr./min. Masa: 116 kg.
Lata produkcji
2000
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
34 KM / 24.8 k, W przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
40.6 Nm przy 5150 obr./min
Masa
116 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna TE 410e |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 91.5 x 60.8 mm |
| Stopień sprężania | 11.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 36mm Dell’Orto, Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 34 KM / 24.8 k, W przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 40.6 Nm przy 5150 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Marzocchi 45mm inverted hydrauliczna fork; regulowane for tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Progressive “Soft Damp” with single Sachs hydrauliczna shock absorber; regulowane for napięcie wstępne sprężyny, high- and low- speed tłumienie kompresji damping, and tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/90 -18 |
Wymiary i masa
| Masa | 116 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 9.1 L |
| Prędkość maks. | 160.8 km/h |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 19.3 km/lit |
|---|---|
| Standing¼Mile | 13.9 sec |
| Prędkość maksymalna | 160.8 km/h |