Husqvarna TE 450
Husqvarna TE 450 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 449 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 46.9 KM / 34.5 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 41.5 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 116 kg.
Lata produkcji
2006-07
Pojemność
449 ccm
Moc maksymalna
46.9 KM / 34.5 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
41.5 Nm przy 7000 obr./min
Masa
116 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna TE 450 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2006-07 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 449 ccm |
| Średnica x skok | 97 x 60.7 mm |
| Stopień sprężania | 12.0;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 41mm Keihin MX Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 46.9 KM / 34.5 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 41.5 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | hydraulicznaally-actuated Wielotarczowe wet clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel single tube Rama kołyskowa (round tubes);rear frame in light alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi "Upside-Down" Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with advanced axle. tłumienie kompresjiand tłumienie odbicia stroke adjustment |
| Zawieszenie tylne | Sachs progressive "Soft Damp" type with single hydrauliczna shock absorber, springnapięcie wstępne adjustment, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia adjustment |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1460 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 975 mm |
| Masa | 116 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.7 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1e 2.000 (28/14), 2nd 1.611 (29/18), 3th 1.333 (24/18), 4th 1.086 (25/23), 5th 0.920 (23/25), 6th 0.814 (22/27) |
|---|---|
| Prześwit | 340 mm |