Husqvarna TE 510 Centennial
Husqvarna TE 510 Centennial to motocykl drogowy o pojemności skokowej 501 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 59.8 KM / 44 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 49 Nm przy 6400 obr./min. Masa: 117 kg.
Lata produkcji
2005
Pojemność
501 ccm
Moc maksymalna
59.8 KM / 44 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
49 Nm przy 6400 obr./min
Masa
117 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna TE 510 Centennial |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 501 ccm |
| Średnica x skok | 97 x 67.8 mm |
| Stopień sprężania | 12.5;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 41mm Keihin MX Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 59.8 KM / 44 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 49 Nm przy 6400 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet / Wielotarczowe / 6 spd |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel single tube Rama kołyskowa (round tubes);rear frame in light alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi "Upside-Down" Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with advanced axle; tłumienie kompresjiand tłumienie odbicia stroke adjustment |
| Zawieszenie tylne | Sachs progressive "Soft Damp" type with single hydrauliczna shock absorber; springnapięcie wstępne adjustment, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia adjustment |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1460 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 975 mm |
| Masa | 117 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.2 L |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12 V - 6 Ah |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 2.000 (28/14), 2nd 1.611 (29/18), 3rd 1.333 (24/18), 4th 1.086 (25/23), 5th 0.920 (23/25), 6th 0.814 (22/27) |
| Prześwit | 340 mm |