Husqvarna TE 510ie
Husqvarna TE 510ie to motocykl drogowy o pojemności skokowej 501 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 59.8 KM / 44 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 49 Nm przy 6400 obr./min. Masa: 112.0 kg.
Lata produkcji
2008-09
Pojemność
501 ccm
Moc maksymalna
59.8 KM / 44 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
49 Nm przy 6400 obr./min
Masa
112.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna TE 510ie |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008-09 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 501 ccm |
| Średnica x skok | 97 x 67.8 mm |
| Stopień sprężania | 12.9;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk . Mikuni Digital Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital C.D.I., with variable advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 59.8 KM / 44 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 49 Nm przy 6400 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet / Wielotarczowe / 6 spd |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel single tube Rama kołyskowa (round, rectangular and ellipsoidal tubes); rear frame in light alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50mm Marzocchi “Upside-Down” Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with advanced axle; tłumienie kompresji and tłumienie odbicia stroke adjustment |
| Zawieszenie tylne | Sachs shock absorber Progressive “Soft Damp” type with single hydrauliczna shock absorber; napięcie wstępne sprężyny adjustment, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia adjustment (tłumienie kompresji stroke: double adjustment). 296mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 120/90-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1495 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 963 mm |
| Masa | 112.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.2 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1e 2.000 (28/14), 2nd 1.611 (29/18), 3th 1.333 (24/18), 4th 1.086 (25/23), 5th 0.920 (23/25), 6th 0.814 (22/27) |
|---|---|
| Prześwit | 300 mm |