Husqvarna TE 510LC
Husqvarna TE 510LC to motocykl drogowy o pojemności skokowej 503 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Masa: 117 kg.
Lata produkcji
1998-
Pojemność
503 ccm
Masa
117 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna TE 510LC |
|---|---|
| Rok produkcji | 1998- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 503 ccm |
| Średnica x skok | 91.5 x 76.5 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/90-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 117 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 9.7 L |