Husqvarna TE 511
Husqvarna TE 511 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 501 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Masa: 113 kg.
Lata produkcji
2010-12
Pojemność
501 ccm
Masa
113 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna TE 511 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010-12 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 501 ccm |
| Średnica x skok | 97 x 67.8 mm |
| Stopień sprężania | 12.9;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | CDI electronic with digital advance control. |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe type; hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Double beam and Rama podwójna kołyskowa high resistance Cr/Mo steel (round and elliptical section);Light alloy rear frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48mm Upside-Down" Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with advanced axle; tłumienie kompresji and tłumienie odbicia stroke adjustment 295mm wheel travel |
| Zawieszenie tylne | ."Kayaba" Progressive link with single hydrauliczna shock absorber; napięcie wstępne sprężyny adjustment, tłumienie kompresji (high and low speed) and tłumienie odbicia adjustment, 296mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza, Fixed Tarcza, "Wave" type, with hydrauliczna control and double Ø24 piston pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, Fixed Tarcza, "Wave" type, with hydrauliczna control and pływająca Ø26 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1495 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 963mm |
| Masa | 113 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Full stainless steel system (silencer and pipes) |
|---|---|
| Spark plug type | NGK" CR 9EKB |
| Spark plug gap | 0, 7 mm |
| Gear Ratio | 1st 2.286 (32/14) 2nd 1.875 (30/16) 3rd 1.533 (23/15) 4th 1.250 (25/20) 5th 1.043 (24/23) 6th 0.917 (22/24) |