Husqvarna TE 570e
Husqvarna TE 570e to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Masa: 117, 3 kg.
Lata produkcji
2001-04
Masa
117, 3 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna TE 570e |
|---|---|
| Rok produkcji | 2001-04 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 98.0 x 76.4 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni TMR 41mm Gaźnikuretion |
| Układ zapłonowy | C.D.I. electronic, with regulowane advance (digital control) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel single tube Rama kołyskowa (round tubes);rear frame in light alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi "Upside-Down" Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with advanced axle; tłumienie kompresjiand tłumienie odbicia stroke adjustment |
| Zawieszenie tylne | Sachs progressive "Soft Damp" type with single hydrauliczna shock absorber; springnapięcie wstępne adjustment, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia adjustment |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 885 mm |
| Masa | 117, 3 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |