Husqvarna TE 610e
Husqvarna TE 610e to motocykl drogowy o pojemności skokowej 576 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 53 KM /38.3k, W przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 52 Nm przy 6800 obr./min. Masa: 140.0 kg.
Lata produkcji
2003-04
Pojemność
576 ccm
Moc maksymalna
53 KM /38.3k, W przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
52 Nm przy 6800 obr./min
Masa
140.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna TE 610e |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-04 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 576 ccm |
| Średnica x skok | 98.0 x 76.4 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 41mm Keihin FCR MX |
| Układ zapłonowy | CDI regulowane advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 53 KM /38.3k, W przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 52 Nm przy 6800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe type, hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel single tube Rama kołyskowa (round tubes);rear frame in light alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 45mm Marzocchi "Upside-Down" Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with advanced axle. tłumienie kompresjiand tłumienie odbicia stroke adjustment |
| Zawieszenie tylne | Sachs progressive "Soft Damp" type with single hydrauliczna shock absorber, springnapięcie wstępne adjustment, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia adjustment |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 860 mm |
| Masa | 140.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
| Prędkość maks. | 171 km/h |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.615 (34/13), 2nd 1.812 (29/16), 3rd 1.350 (27/20), 4th 1.091 (24/22), 5th 0.916 (22/24), 6th 0.769 (20/26) |
|---|---|
| Consumption Average | 16.6 km/lit |
| Standing¼Mile | 12.6 sec |
| Prędkość maksymalna | 171 km/h |