Husqvarna TE 630
Husqvarna TE 630 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 600 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi NA. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 149.0 kg.
Lata produkcji
2012-
Pojemność
600 ccm
Moc maksymalna
NA
Moment obrotowy
NA
Masa
149.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna TE 630 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 600 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 76.4 mm |
| Stopień sprężania | 12.4:1 |
| Układ zasilania | Elektroniczny injection feed |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny , inductive Tarczaharge, w/digital control |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | NA |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe; hydrauliczna actuated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Main frame Steel single tube Rama kołyskowa sub-frame aluminiowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 45mm Marzocchi USD fork with advanced axle; tłumienie odbicia stroke adjustment |
| Zawieszenie tylne | Progressive "Soft Damp" type with single SACHS shock absorber; napięcie wstępne sprężyny adjust, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia adjustment (tłumienie kompresji stroke: double adjustment) |
| Hamulce przednie | Single 290mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1497 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 945 mm |
| Masa | 149.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 12.3 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2, 615 (34/13) / 2nd 1, 812 (29/16) / 3rd 1, 350 (27/20) / 4th 1, 091 (24/22) / 5th 0, 916 (22/24) / 6th 0, 769 (20/26) |
|---|