Husqvarna WR 125
Husqvarna WR 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy.. Moc maksymalna wynosi 15 KM / 11.2 k, W przy 10500 obr./min. Masa: 99.5 kg.
Lata produkcji
2005-07
Moc maksymalna
15 KM / 11.2 k, W przy 10500 obr./min
Masa
99.5 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna WR 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005-07 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy. |
|---|---|
| Średnica x skok | 54 x 54 mm |
| Stopień sprężania | 8.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | MIKUNI TMX 38 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 15 KM / 11.2 k, W przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel single tube Rama kołyskowa (round tubes);rear frame in light alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi "Upside-Down" Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with advanced axle, tłumienie kompresjiand tłumienie odbicia stroke adjustment |
| Zawieszenie tylne | Sachs progressive "Soft Damp" type with single hydrauliczna shock absorber, springnapięcie wstępne adjustment, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia adjustment |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1465 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 970 mm |
| Masa | 99.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 360 mm |
|---|