Husqvarna WR 250
Husqvarna WR 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 239 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, HTS Power Valve. Moc maksymalna wynosi 17 KM / 12.4 przy 5500 obr./min. Masa: 103.5 kg.
Lata produkcji
1991-94
Pojemność
239 ccm
Moc maksymalna
17 KM / 12.4 przy 5500 obr./min
Masa
103.5 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, HTS Power Valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna WR 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1991-94 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, HTS Power Valve |
|---|---|
| Pojemność | 239 ccm |
| Średnica x skok | 69.5 x 64.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 38mm Mikuni TMX Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 17 KM / 12.4 przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|
Podwozie
| Rama | Steel single tube Rama kołyskowa (round tubes);rear frame in light alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator with regulowane damping. |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Masa | 103.5 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 11.2 L |