Husqvarna WR 250
Husqvarna WR 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 239 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, HTS Power Valve. Masa: 103.5 kg.
Lata produkcji
2007-08
Pojemność
239 ccm
Masa
103.5 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, HTS Power Valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna WR 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007-08 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, HTS Power Valve |
|---|---|
| Pojemność | 239 ccm |
| Średnica x skok | 66.4 x 72mm |
| Stopień sprężania | 8.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 38mm Mikuni TMX Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel single tube Rama kołyskowa (round tubes);rear frame in light alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi "Upside-Down" Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with advanced axle, tłumienie kompresjiand tłumienie odbicia stroke adjustment |
| Zawieszenie tylne | Sachs progressive "Soft Damp" type with single hydrauliczna shock absorber, springnapięcie wstępne adjustment, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia adjustment |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 890 mm |
| Masa | 103.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 11.2 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st: 20, 220 2nd: 16, 513 3rd: 13, 564 4th: 11, 422 5th: 9, 932 |
|---|