Husqvarna WR 360
Husqvarna WR 360 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Masa: 104.5 kg.
Lata produkcji
1988-01
Masa
104.5 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna WR 360 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1988-01 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 78 x 73mm |
| Stopień sprężania | 7.3;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni TM 38 |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa, alloy subframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi Widelec odwrócony USD fork with tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping adjustment |
| Zawieszenie tylne | Sachs shock, linkage type w/napięcie wstępne sprężyny, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping adjustment |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 890 mm |
| Masa | 104.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 11.2 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 370 mm |
|---|