Husqvarna WR 430
Husqvarna WR 430 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 430 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Masa: 110.0 kg.
Lata produkcji
1981-
Pojemność
430 ccm
Masa
110.0 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husqvarna WR 430 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 430 ccm |
| Średnica x skok | 86 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 11.0;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 38mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Napęd końcowy | Łańcuch |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00 -21 |
| Opona tylna | 140/90 -17 |
Wymiary i masa
| Masa | 110.0 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 10.5 L |
Pozostałe dane
| Transmission / Drive | 6 biegów |
|---|---|
| Masa | 110.0 kg |