Hyosung GF 125
Hyosung GF 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 13.7 KM / 11 Nm przy 8600 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 11 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 126 kg.
Lata produkcji
2000-05
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
13.7 KM / 11 Nm przy 8600 obr./min
Moment obrotowy
11 Nm przy 7500 obr./min
Masa
126 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Hyosung GF 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000-05 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 57 x 48 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Moc maksymalna | 13.7 KM / 11 Nm przy 8600 obr./min |
| Moment obrotowy | 11 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | wet multi-Tarcza, manual |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben |
| Opona przednia | 90/90 -19 |
| Opona tylna | 100/90 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1292 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 802 mm |
| Masa | 126 kg |
| Zbiornik paliwa | 13.7 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 200 mm |
|---|