Hyosung GT 250R FI
Hyosung GT 250R FI to motocykl drogowy o pojemności skokowej 248 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 75° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 per valve cylinder.. Moc maksymalna wynosi 30 KM / 22.4 k, W przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 20.6 Nm / 2.1 kgf-m przy 7300 obr./min. Masa: 168 kb / 168 kg.
Lata produkcji
2012
Pojemność
248 ccm
Moc maksymalna
30 KM / 22.4 k, W przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
20.6 Nm / 2.1 kgf-m przy 7300 obr./min
Masa
168 kb / 168 kg
Typ silnika
Czterosuw, 75° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 per valve cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Hyosung GT 250R FI |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 75° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 per valve cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 248 ccm |
| Średnica x skok | 57 x 48.8 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Oil / Air |
| Układ zasilania | 2x 26mm Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 30 KM / 22.4 k, W przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 20.6 Nm / 2.1 kgf-m przy 7300 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Multi-Plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama obwodowa Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Oil Widelec odwrócony USD forks |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza |
| Opona przednia | 110/70 -17 |
| Opona tylna | 150/70 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1435 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 168 kb / 168 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Semi-Synthetic, 10W/40 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, CR8E |