Hyosung GT 650R
Hyosung GT 650R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 647 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 76.4 KM / 58.8 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 68 Nm/ 6.93 kg-mprzy 7500 obr./min. Masa: 210 kg.
Lata produkcji
2004-06
Pojemność
647 ccm
Moc maksymalna
76.4 KM / 58.8 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
68 Nm/ 6.93 kg-mprzy 7500 obr./min
Masa
210 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Hyosung GT 650R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004-06 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 647 ccm |
| Średnica x skok | 81.5 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 11.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 38 mm Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 76.4 KM / 58.8 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 68 Nm/ 6.93 kg-mprzy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, doublepipe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Oil Widelec odwrócony USD forks |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/60 -17 |
| Opona tylna | 160/60 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1435mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 210 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
| Prędkość maks. | 203.8 km/h |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Semi-Synthetic, 10W/40 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, CR8E |
| Standing¼Mile | 13.0 sec |
| Prędkość maksymalna | 203.8 km/h |