Hyosung GV 125 Aquila
Hyosung GV 125 Aquila to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 75°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 14.2 KM / 10.7 k, W przy 10300 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9.7 Nm przy 10000 obr./min. Masa: 138 kg.
Lata produkcji
1998
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
14.2 KM / 10.7 k, W przy 10300 obr./min
Moment obrotowy
9.7 Nm przy 10000 obr./min
Masa
138 kg
Typ silnika
Czterosuw, 75°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Hyosung GV 125 Aquila |
|---|---|
| Rok produkcji | 1998 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 75°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 44.0 x 41.0 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | 2x 26mm Mikuni BDS Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 14.2 KM / 10.7 k, W przy 10300 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.7 Nm przy 10000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | S peed |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, doublepipe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm |
| Hamulce przednie | Single 280mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben |
| Opona przednia | 110/90 -16 |
| Opona tylna | 130/90 -15 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 665 mm |
|---|---|
| Masa | 138 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |