Hyosung GV 250 Aquila
Hyosung GV 250 Aquila to motocykl drogowy o pojemności skokowej 248 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 75° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 per valve cylinder.. Moc maksymalna wynosi 24.4 KM / 18.2 k, W przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 20.6 Nm / 2.1 kgf-mprzy 7300 obr./min. Masa: 155 kg.
Lata produkcji
2016-17
Pojemność
248 ccm
Moc maksymalna
24.4 KM / 18.2 k, W przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
20.6 Nm / 2.1 kgf-mprzy 7300 obr./min
Masa
155 kg
Typ silnika
Czterosuw, 75° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 per valve cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Hyosung GV 250 Aquila |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016-17 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 75° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 per valve cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 248 ccm |
| Średnica x skok | 57 x 48.8 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Oil/Air |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 24.4 KM / 18.2 k, W przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 20.6 Nm / 2.1 kgf-mprzy 7300 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Multi-Plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, doublepipe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm, Conventional Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Swing arm with Hyeraulic Double shock absorber (napięcie wstępne regulowane) |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 110/90 -16 |
| Opona tylna | 150/80-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1515 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 710mm |
| Masa | 155 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Semi-Synthetic, 10W/40 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, CR8E |
| Prześwit | 150 mm |