Hyosung RT 125D
Hyosung RT 125D to motocykl turystyczny o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 13.5 KM 10 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9.9 Nm 7.3 ft. lb przy 7500 obr./min. Masa: 125 kg.
Lata produkcji
2008
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
13.5 KM 10 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
9.9 Nm 7.3 ft. lb przy 7500 obr./min
Masa
125 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Hyosung RT 125D |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 57 x 48.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.8;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Sung Lim PD |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 13.5 KM 10 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.9 Nm 7.3 ft. lb przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec odwrócony USD Widelec teleskopowy, 250mm wheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Wahacz, 200mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben |
| Opona przednia | 130/80-18 |
| Opona tylna | 180/80-14 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 780 mm |
|---|---|
| Masa | 125 kg |
| Zbiornik paliwa | 8 L |