Hyosung RX 450SM
Hyosung RX 450SM to motocykl drogowy o pojemności skokowej 450 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 50 KM przy 8500rpm.
Lata produkcji
2008
Pojemność
450 ccm
Moc maksymalna
50 KM przy 8500rpm
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Hyosung RX 450SM |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 450 ccm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 50 KM przy 8500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated. |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular frame which acts as the oil tank for the dry-sump |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 45mm upside-down forks |
| Zawieszenie tylne | Fully-regulowane rear Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 250mm Tarcza |
| Opona przednia | 120 / 60 R17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 15 L |
|---|
Pozostałe dane
| Dry-Weight | 120 kg |
|---|