Hyosung ST7
Hyosung ST7 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 647 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 63 KM przy 8250rpm. Maksymalny moment obrotowy: 58 Nm przy 7500rpm. Masa: 244 kg.
Lata produkcji
2015-16
Pojemność
647 ccm
Moc maksymalna
63 KM przy 8250rpm
Moment obrotowy
58 Nm przy 7500rpm
Masa
244 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Hyosung ST7 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015-16 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 647 ccm |
| Średnica x skok | 81.5 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 11.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 63 KM przy 8250rpm |
| Moment obrotowy | 58 Nm przy 7500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel, doublepipe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Conventional |
| Zawieszenie tylne | Suspension Dwa amortyzatory / regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/80 -16 |
| Opona tylna | 170/80 -15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1690mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 675 mm |
| Masa | 244 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Semi-Synthetic, 10W/40 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, CR8E |
| Prześwit | 160 mm |