Hyosung XRX 400
Hyosung XRX 400 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Masa: 139.0 kg.
Lata produkcji
2005-
Pojemność
399 ccm
Masa
139.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Hyosung XRX 400 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Wahacz mono shock |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 4.60-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1505 mm |
|---|---|
| Masa | 139.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 240 mm |
|---|