Indian Challenger
Indian Challenger to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1768 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Power, Plus, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 4 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 122 KM / 90 k, W przy 5500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 173.5 Nm przy 3800 obr./min. Masa: 377 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
1768 ccm
Moc maksymalna
122 KM / 90 k, W przy 5500 obr./min
Moment obrotowy
173.5 Nm przy 3800 obr./min
Masa
377 kg
Typ silnika
Czterosuw, Power, Plus, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 4 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Challenger |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Power, Plus, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 4 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1768 ccm |
| Średnica x skok | 108 x 96.5 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI with 52mm dual-bore throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 122 KM / 90 k, W przy 5500 obr./min |
| Moment obrotowy | 173.5 Nm przy 3800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, assist |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów with overdrive |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Cast aluminiowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec odwrócony USD fork |
| Zawieszenie tylne | Spring-napięcie wstępne regulowane Fox shock |
| Hamulce przednie | 2x 320mm tarcza pływającas, with Zaciski radialnely mounted Brembo 4-piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 290mm tarcza pływająca, 2-piston caliper |
| Opona przednia | 130/60B19 66H Metzeler Cruisetec |
| Opona tylna | 180/60R16 80H Metzeler Cruisetec |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1668.7 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 672 mm |
| Masa | 377 kg |
| Zbiornik paliwa | 22.7 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Split Dual exhaust w/ Resonator |
|---|---|
| Akumulator | 12V 18AH |
| Charging Output | 803 watts max. |
| Gear Ratio | 1st 10.169:1 2nd 6.933:1 3rd 5.151:1 4th 4.105:1 5th 3.508:1 6th 3.017:1 |
| ABS System | Standardowe |
| Wheels | Cast aluminiowa |
| Front Wheel | 3.5 x 19 |
| Rear Wheel | 5.0 x 16 |
| Prześwit | 137.3 mm |