Indian Challenger Elite Limited Edition
Indian Challenger Elite Limited Edition to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1768 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Power, Plus, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 4 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 122 KM / 90 k, W przy 5500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 173.5 Nm przy 3800 obr./min. Masa: 381 kg.
Lata produkcji
2023
Pojemność
1768 ccm
Moc maksymalna
122 KM / 90 k, W przy 5500 obr./min
Moment obrotowy
173.5 Nm przy 3800 obr./min
Masa
381 kg
Typ silnika
Czterosuw, Power, Plus, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 4 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Challenger Elite Limited Edition |
|---|---|
| Rok produkcji | 2023 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Power, Plus, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 4 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1768 ccm |
| Średnica x skok | 108 x 96.5 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Closed loop EFI with 52mm dual-bore throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 122 KM / 90 k, W przy 5500 obr./min |
| Moment obrotowy | 173.5 Nm przy 3800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, assist |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów with overdrive |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Cast aluminiowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec odwrócony USD fork |
| Zawieszenie tylne | Fox Single Shock with electronically controlled hydraulicznaally adjust |
| Hamulce przednie | 2x 320mm semi pływająca rotor Tarczas, with Zaciski radialnely mounted Brembo 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 298mm pływająca rotor Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 130/60B19 66H |
| Opona tylna | 180/60R16 80H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1668 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 672 mm |
| Masa | 381 kg |
| Zbiornik paliwa | 22.7 L |
Pozostałe dane
| Units | 150 |
|---|---|
| Układ wydechowy | Split dual exhaust with resonator |
| Gear Ratio | 1st 10.169:1 2nd 6.933:1 3rd 5.151:1 4th 4.105:1 5th 3.508:1 6th 3.017:1 |
| Primary Drive | Gear Drive Wet Clutch |
| Final Drive Ratio | 2.379:1 |
| ABS System | Standardowe |
| Front Wheel | 5 Spoke Precision Cut 19 in x 3.5 |
| Rear Wheel | Precision Cut 16 in x 5 |
| Prześwit | 137.3 mm |