Indian Chief
Indian Chief to motocykl cruiser. Jednostka napędowa: Thunder Stroke™ 111. Masa: 352.0 kg.
Lata produkcji
2017-
Masa
352.0 kg
Typ silnika
Thunder Stroke™ 111
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Chief |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017- |
Silnik
| Typ silnika | Thunder Stroke™ 111 |
|---|---|
| Średnica x skok | 101 x 113 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa system closed loop Wtrysk paliwa / 54mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Multi-Plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Cast aluminiowa Frame with Integrated Air-Box |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 46mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator |
| Hamulce przednie | 2x 300 mm pływająca rotor 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 300 mm pływająca rotor 2 piston calipers |
| Opona przednia | 130/90B16 73H |
| Opona tylna | 180/65B16 81H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1730 mm mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 660 mm |
| Masa | 352.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.8 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Split dual exhaust with cross-over |
|---|---|
| Max Toque | 161.6 Nm przy 3000 obr./min |
| Gear Ratio | 1st 9.4032nd 6.4113rd 4.7634th 3.7965th 3.2436th 2.789 |
| Final Drive Ratio | 2.2 : 1 |
| Front Wheel | Cast 16 in x 3.5 in |
| Rear Wheel | Cast 16 in x 5 in |
| Prześwit | 140 mm |